Kontakt

Mail: info@wunderbaro.cz
Mobilní tel.: 724 008 268, 723 022 062
Adresa: Uralská 6, Praha 6 – Dejvice, 160 00

Jak k nám?

(Wunderbaro na mapy.cz)

Výstup z metra Hradčanská: směr ulice Dejvická - přejdete šraňky a půjdete dolů ulicí Bubenečskou. Cestou minete po levé straně obchod s potravinami a o něco dále restauraci Argument. Za ní se dejte na světelné křižovatce doleva (ul. Československé armády), přejděte si na pravý chodník a jděte stále rovně. Během cesty narazíte na populární pivní restauraci Pub a za ní Autosalón Hase, za kterým zahnete doprava (ul. V.P.Čkalova). Půjdete podél budovy základní školy, za kterou se již nachází ulice Uralská se sídlem naší školy - vstup najdete snadno díky transparentu na fasádě.
Stejně jako na cestě z Dejvické i zde Vás čeká několik gastronimických zážitků. Než dorazíte do školy, můžete se posilnit chutným pokrmem v restauraci Argument, či naproti za pěkného počasí zaskočit na zahrádku restaurace U Viléma. Jste-li "pivaři", určitě stojí za to natočit si vlastní půllitr piva v restauraci Pub, kde jistě i zaženete hlad nějakým dobrým pokrmem. Milovníkům vozů by jistě neměla ujít návštěva Autosalónu Hase, a pak už od kol  hurá do Wunderbara za hudbou. 
 

Výstup z metra Dejvická: směr Vítězné náměstí (ul. Dejvická) - obejdete půlkruh Vitězného náměstí, kde se za restaurací Kulaťák dáte doprava (ul. Československé armády). Cestou minete po pravé straně prodejnu s italskými specialitami a dále po levé restauraci Sakura, kam přejděte. Před Vámi se poté rozprostře náměstí Svobody s velkou základní školou, kterou obejdete zleva (ul. Sukova) či zprava (ul. V.P.Čkalova) a za ní již vejdete do ul. Uralské. Naši školu nelze díky transparentu na fasádě minout. Cestu z metra si můžete zpříjemnit kuřecími stripsy v KFC či tuňákovou bagetou v Boullevardu. Milovníkům tankové Plzně doporučujeme vyrazit o něco dříve a zastavit se v restauraci Kulaťák. Vaše chuťové pohárky jistě pookřejí i v prodejně s italskými specialitami či v Okamurově japonském světě v restauraci Sakura. A Vám, kteří si pochutnáte na šálku čaje, by neměla ujít návštěva čajovny hned vedle vchodu do hudební školy Wunderbaro. Chcete-li se o gastronomické zážitky podělit i s rodinou, zastavte se ve vyhlášeném Lichtenbergově Pekařství ve vedlejším vchodu a naplňte tašky jejich chutnými výrobky. 
 

mapa.jpg, 14kB